צרו איתנו קשר - שיחת יעוץ חינם!

הדיסקרטיות מובטחת בחיסיון מקצועי  זיהוי ומניעה של מעקב אלקטרוני – כיצד זה עובד?

  בדיקות האזנת סתר, הידועות גם בשם האזנת סתר אלקטרונית או TSCM (Technical Surveillance Countermeasures), הן הערכות מקיפות שנועדו לזהות ולמנוע מעקב אלקטרוני לא מורשה בתוך סביבה ספציפית. בדיקות אלו כוללות בדיקה יסודית של מכשירים אלקטרוניים, מערכות תקשורת ומרחבים פיזיים כדי לחשוף כל פעילות האזנת סתר או ניטור פוטנציאלית.

  המטרה העיקרית של בדיקות האזנת סתר היא לזהות ולנטרל כל פגיעות שעלולה להיות מנוצלת על ידי גורמים לא מורשים המבקשים ליירט מידע רגיש. בין אם מדובר בחדר ישיבות תאגידי, משרד ממשלתי או בית פרטי, בדיקות אלו מבטיחות הגנה על שיחות רגישות ונתונים סודיים מפני הפרות פוטנציאליות.

  במהלך בדיקת האזנת סתר, אנשי מקצוע מומחים מפעילים ציוד וטכניקות מתקדמים כדי לזהות נוכחות של מכשירי מעקב כגון מיקרופונים נסתרים, מצלמות, מעקבי GPS וחיבורים אלחוטיים לא מורשים. תהליך זה מקיף מגוון רחב של פעילויות, כולל ניתוח ספקטרום תדרי רדיו (RF), הדמיה תרמית, בדיקות פיזיות וזיהוי אותות אלקטרוני.

  ניתוח תדרי רדיו כולל סריקת האזור לאיתות RF חריגים או חשודים שעלולים להצביע על נוכחות של מכשירי מעקב. הדמיה תרמית יכולה לזהות חתימות חום שנוצרות על ידי מכשירים אלקטרוניים, גם כשהן כבויות. בדיקות פיזיות כוללות בחינת קירות, רהיטים, תקרות ואלמנטים מבניים אחרים עבור מכשירים נסתרים. זיהוי אותות אלקטרוני מזהה פליטת אותות אלחוטיים שעלולים לסכן את אבטחת החלל.

  בנוסף לבדיקות פיזיות, בדיקות האזנת סתר כוללות לרוב הערכות אבטחת סייבר. זה כרוך בהערכת האבטחה של רשתות מחשבים, מערכות תקשורת ותשתית דיגיטלית כדי לזהות כל פגיעות שעלולה להיות מנוצלת על ידי האקרים או תוכנות זדוניות.

  בדיקות האזנת סתר חיוניות מסיבות שונות. במסגרות ארגוניות, הם שומרים על סודות מסחריים, מידע קנייני ואסטרטגיות עסקיות סודיות. בסוכנויות ממשלתיות, בדיקות אלו מגנות על מידע מסווג מפני גישה לא מורשית. עבור אנשים פרטיים, בדיקות האזנת סתר מבטיחות את פרטיות השיחות האישיות ומונעות פלישות פוטנציאליות לחייהם הפרטיים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם   אולי יעניין אתכם

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   WHATSAPP
   נשמח לעמוד לשירותכם