צרו איתנו קשר - שיחת יעוץ חינם!

הדיסקרטיות מובטחת בחיסיון מקצועי  בדיקות האזנה

  בדיקת האזנות סתר

  מרגישים שעוקבים אחריכם? אל תישארו באפלה בעניין

  היום פרטיות היא מוצר נדיר יותר ממה שהיה אי פעם. בעידן בו הכל גלוי, שמידע רץ ברשת בכל תחום וכאשר אנו מכירים אנשים שלא פגשנו מעולם באמצעות הרשתות החברתיות, הדבר עובד לשני הכיוונים: גם נתונים הקשורים אליכם יכולים להיות גלויים לאדם שיתעקש על כך. עם זאת, יש הבדל משמעותי בין הידיעה שאנשים יגלו עליכם פרטים כאלה ואחרים באמצעות הרשת לבין תחושה שעוקבים אחריכם ומבצעים עליכם חקירה הכוללת האזנות וצילומים ממש אצלכם בבית. משרדי חקירות פרטיים לא רק מבצעים חקירות אלא פועלים גם בכיוון ההפוך ומגלים כאשר גורם כלשהו מנסה לקבל מידע עליכם תוך שימוש בכלים טכנולוגיים העומדים לרשותו.

  כיצד ניתן לבדוק האם ישנה האזנה או מעקב?

  בדיקת האזנות סתר צריכה להתבצע ע"י משרד חקירות המומחה בתחום ומכיר את השיטות בהן נעשים מעקבים, כולל האזנות והקלטות של מושא החקירה. בדיקות אלה יכולות להתבצע גם מרחוק, באמצעות האזנה למכשירי טלפון או מכשירים אחרים, וגם באמצעות בדיקה פיזית של המקום בו אתם נמצאים ולכן יתכן שישנם מכשירים המיועדים להאזנה שהושתלו בו. בדיקה וסריקה של חדרים בהם אתם נמצאים, החל מהחדרים בבית עד המשרד יאפשרו לגלות את אותם מכשירים אשר בד"כ יהיו מוסווים היטב כך שגילויים לא יהיה פשוט. לאחר שיתגלו המכשירים הבודק ינטרל אותם כך שלא יהיה ניתן להמשיך את המעקב.

  לשמור נעל הפרטיות שלכם בעזרת מומחים בתחום

  כאמור, שמירה על פרטיות אינה דבר פשוט היום אך מנגד זוהי זכותכם המלאה. אם אף אחד מאיתנו לא אוהב לחשוב על כך שפרטים עליו יכולים להישלף בקושי לא מאוד גדול מן הרשת, על אחת כמה וכמה כשמדובר על פגיעה בפרטיות ע"י פלישה למרחב האישי. לכן, אם יש לכם חשד שמתבצע עליכם מעקב, פנו לחברת חקירות אשר מכירה את הנושא משני הכיוונים, יודעת היטב כיצד מתבצעות האזנות ולכן גם יודעת היטב כיצד לאתר את מכשירי ההאזנה הן מקרוב והן מרחוק ולהפסיק את פעולתם.

  א.א. חקירות הוא משרד חקירות פרטי ובעל ניסיון רב בביצוע חקירות שונות וכן באיתור האזנות ונטרולן. מוזמנים ליצור קשר.

  העברת תיק החקירה הפרטית הייתה תחום מאוד מצומצם שבו יש לאנשי המקצוע הכלים ספציפיים איתם ניתן לעבוד על תהליכי חקירה שונים. אבל היום, בעקבות שינויים והתפתחויות טכנולוגיות אתם יכולים לאפשר לעצמכם לבצע חקירות גם כאשר אין לכם מידע קונקרטי אבל יש לכם חשדות מבוססים. בין היתר, יש כלים מתקדמים מאוד כמו למשל בדיקות האזנה, אשר עוזרים לכם להבין האם יש מישהו שעוקב אחרי קם ובאילו אמצעים וכלים מתבצעת עבודת המעקב. ביחד עם אנשי הצוות המקצועיים של משרד א א חקירות אתם יכולים לבנות הליך חקירה דיסקרטי מאוד אבל מקצועי, ובסופו לגלות בזכות בדיקות האזנה בדיוק מי מקשיב לכם ובאיזו צורה, כך שתוכלו להתגונן ולהתאים את תהליכי החקירה והעבודה שלכם להתנהלות בשטח.

  האם ניתן וצריך לבצע בדיקות האזנה?

  באופן עקרוני, אם יש ספק אין ספק בכל מה שקשור לתהליכים מקצועיים כמו חקירות. אם אתם חושבים שיש מישהו ש משקיע זמן ומשאבים בשביל לעקוב אחריכם, כדאי לכם להתגונן ו מבעוד מועד לבדוק באילו אפיקים מתבצעת החקירה. גם בגלל שאתם רוצים לשמור על המידע האישי שלכם, וגם בגלל שיש לכם את הזכות לקבל את שירותיו של חוקר פרטי מיומן ומנוסה. ניתן לבצע בדיקות האזנה גם על בסיס האזנה טכנולוגית למכשירי טלפון או מכשירים טכנולוגיים אחרים. וגם על ידי בדיקה פיזית של החדרים שבהם אתם עובדים או מתגוררים. כך ניתן לגלות האם יש מכשירי האזנה שמותקנים בתוך הבית או המשרד שלכם, ולפעול כדי לנטרל אותם מבחינת חומרה.

  מניעת האזנות סתר, שומרת על המידע שלכם

  כשאתם משקיעים משאבים בתהליך מניעה של האזנות סתר, אתם שומרים על הפרטיות שלכם במלא מובן המילה. זאת אומרת, שיש לכם אינטרס אמיתי לפנות לעזרה את אנשי הצוות המקצועיים של משרד החקירות א א חקירות, ואנחנו ביחד איתכם נבנה תהליכי חכירה ממוקדי מטרה אשר מבוססים גם על שימוש בטכנולוגיות וגם על ניצול יכולות מקצועיות. כך שאתם תקבלו את כל התשובות ולא תמצאו את עצמכם אוספים מידע רגיש בלי כוונה.

  מידע נוסף בנושא

  היכולות שקיימות רק אצל חוקרים מנוסים

  כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, החשיבות של בדיקת האזנות סתר היא בתהליך העבודה המקצועית. חשוב מאוד להשקיע זמן ומאמצים בשביל להבטיח שאתם עובדים עם משרד חקירות מיומן ומקצועי אשר יכול לתת לכם תשובות לכל השאלות שמעניינות אותכם. וכאן, נכנסים לתמונה אנשי הצוות של משרד החקירות א א חקירות אשר מלווים אתכם בכל תהליך חקירה ונותנים לכם פתרונות למגוון רחב של צרכים שיש לכם לאורך השנים. אנו מציעים פתרונות אבל גם עובדים עם טכנולוגיות חדשות ומיוחדות. והכל בדיוק על פי דרישות החוק ובמקסימום דיסקרטיות.

  בדיקת האזנות סתר – בשילוב עם כלים מיוחדים

  הרעיון מאחורי תהליך בדיקת האזנות סתר הוא הצורך לגלות מבעוד מועד האם יש מישהו שמנסה לגלות מידע חשאי עליכם. בין שמדובר בתהליך בתחום הפרטי ובין שמדובר על סכסוכים בעולם העסקי תיק האזנות סתר יכולות לייצר בעיות מורכבות מאוד גם לאנשים מן השורה. ובמקרים רבים האזנות סתר גם מתבצעות בדרכים לא חוקיות ואתם יכולים לפעול ברמה המשפטית כנגדן. על כן, בדיקת האזנות סתר היא אחת הדרכים הכי יעילות והכי מקצועיות, להבטיח שכל הזכויות שלכם משמרות ושאתם מצליחים לשמור על חשאיות בתחומים הכי חשובים של החיים שלכם.

  בדיקת האזנות סתר

  אחת מהפעולות הכי כוחניות והכי מורכבות שקיימות כיום בעולם החקירות הפרטיות היא היכולת לבצע האזנות סתר, יש לא מעט כלים שבהם אנחנו יכולים לעשות שימוש כדי לבצע האזנות סתר. ובאותה נשימה יש גם המון כלים שמאפשרים לבצע בדיקת האזנות סתר. לא משנה איזה סוג של שירות אתם מצפים ורוצים לקבל, הדבר הנכון ביותר לעשות מבחינתכם יהיה להיעזר בידע המקצועי של חברות מיומנות, אשר מספקות שירותי חקירות פרטיות ונותנות לכם את הכלים שאתם צריכים בשביל לקבל תשובות לכל השאלות. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של משרד החקירות א א חקירות נלווה אתכם בתהליך בדיקת האזנות סתר ונייצר בשבילכם תיק עם כל המידע שאתם צריכים לקבל ועם כל סוגי השירותים שאנחנו יכולים להציע.

  לא צריך לחשוש שמישהו מקשיב לכם

  אין שום סיבה שתמצאו את עצמכם מצנזרים מילים בגלל שאתם חושדים שמישהו מאזין לכם. אם יש ספק, אין ספק. וכדאי מבעוד מועד לעשות את הכל בשביל לעבוד על גילוי האזנות סתר ביחד עם אנשי הצוות המקצועיים של משרד החקירות א א חקירות. אנחנו נתן לכם גם תמיכה וגם ידע קונקרטי. ונעזור לכם להרגיש הרבה יותר בטוחים כאשר אתם משוחחים עם אנשים בסיטואציות שונות.

  גילוי האזנות סתר – איך עושים את זה במקצועיות?

  יש כל מיני דרכים שבהן ניתן לבצע תהליכי גילוי האזנות סתר. ככל שמדובר על משרדים מקצועיים ומומחים בתחומי חקירות מגוונים יותר, כך יש יותר ויותר כלים שבהם ניתן לעשות שימוש כדי לגלות האזנות סתר שונות. כמובן שצריך לבנות תוכנית עבודה מתאימה לתהליך גילוי האזנות סתר. וזאת בשביל שלא לחשוף את עצם קיומה של חקירה בפני אנשים שאתם חושדים בהם. וכאן, נכנסות לתמונה היכולות של אנשי המקצוע, אשר מבוססות על שנים של מיומנות ועל מגוון רחב של יכולות שהם מחזיקים בתחומי עיסוק שונים. אז אם יש לכם איזה שהוא חשד שמישהו מנסה להאזין לכם, אל תנסו לפתור את הבעיה בעצמכם ופנו בהקדם האפשרי לעזרתם של אנשי משרדי חקירות שיכולים לעבוד ביחד איתכם.

  גילוי האזנות סתר

  בעולם החקירות הפרטיות יש מגוון רחב מאוד של כלים שבהם ניתן לעשות שימוש בשביל לייצר מידע אמין באופן אפקטיבי ולהניע חקירה פלילית מקצועית. במשך שנים האזנות סתר היו אחד מהכלים הכי מוכרים והכי חשובים שבהם נעשה שימוש, פשוט מפני שמדובר על כלי שמאפשר לכם לקבל הודאות ורבליות מאנשים שונים המעורבים בתהליך החקירה. לכן, פותחו כלים שמאפשרים גילוי האזנות סתר ונותנים לכם יתרון כאשר אתם עובדים עם חוקרים פרטיים מנוסים ורוצים לשמור על חשאיות של תהליכי חקירה או פעילויות שונות במהלך החיים שלכם. ביחד עם אנשי הצוות המקצועיים של משרד החקירות א א חקירות ניתן לבצע עבודת גילוי האזנות סתר ולאפשר לכם לשמור על עצמכם במלא מובן המילה.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם   אולי יעניין אתכם

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   WHATSAPP
   נשמח לעמוד לשירותכם