צרו איתנו קשר - שיחת יעוץ חינם!

הדיסקרטיות מובטחת בחיסיון מקצועי  חקירות בינלאומיות

  חקירות בינלאומיות: לגלות קצה חוט בכפר גלובלי

  היום, כאשר העולם שלנו הוא כפר גלובלי, כשתקשורת גם עם מקומות נידחים אורכת שניות בודדות וגם ההגעה למקומות היא קלה יותר מאי פעם, גם פעילות כזאת או אחרת בחו"ל לצורך הסתרה או פעילות לא חוקית גם היא קלה יותר. לא מעט אנשים מנצלים את הקלות בה נעשית העברת כספים לחו"ל כדי להסתיר אותם, ובכלל מבצעים פעולות שונות כמו רכישת נכסים שיטשטשו את עקבות העברת הכספים. חוקר פרטי המתמחה בחקירות בינלאומיות יכול בעזרת הכלים העומדים לרשותו ותוך הפעלת קשרים להתחקות אחר אותן פעולות ולהצליח לאתר כספים ונכסים שהועברו.

  תנאים להצלחתה של חקירה בינלאומית

  חקירות בחו"ל נחשבות לחקירות המורכבות ביותר שישנן. מעבר לכך שנדרש שימוש בכלים שונים בהם נעשה שימוש בכל סוגי החקירות, דרושה גם היכרות טובה עם אותה מדינה ועם אותו אזור בהם נעשית החקירה. על החוקר הפרטי להכיר היטב את החוק הקיים באותה מדינה כדי לא לעבור על חוקיה. לשם כך חשוב להפעיל קשרים ולעבוד בשיתוף פעולה עם משרדי חקירות באותה מדינה וכן עם גורמי אכיפת החוק בה. גם ההגעה למידע רלוונטי יכול להיות מורכב יותר כשמדובר על מדינה זרה. לכן, חשובה התבססותו של משרד חקירות בתחום זה של חקירות בינלאומיות וניסיונו הרב לצד הקשרים שבנה במשך השנים.

  במצב בו חשים איבוד שליטה: לתת את המושכות למקצוענים בתחום

  כאשר אדם מחפש את עזרתו של משרד חקירות בנושא כזה או אחר, פעמים רבות הדבר מלווה בתחושת איבוד שליטה בנושא כלשהו בחייו: אישי או עסקי. על אחת כמה וכמה כשמעורבת בעניין פעילות מושא החקירה בחו"ל. פעילות בחו"ל עלולה לטשטש עקבות בקלות רבה יותר. לכן, אל תחכו. בין אם אתם חושדים בהעלמת כספים ע"י בן/ בת הזוג ממנו אתם עומדים להתגרש, חושדים בתוכניות שלו/שלה לקחת את הילדים למדינה זרה ללא תיאום או אם אדם חייב כספים מסתתר בחו"ל, פנו למשרד חקירות בעל ניסיון רב בחקירות הנעשות גם בחו"ל ויש מאחוריו הצלחות רבות.

  א.א. חקירות הוא משרד חקירות בעל ניסיון והצלחות רבות בביצוע חקירות בינלאומיות. המשרד בנה עם השנים קשרים בכל רחבי העולם המסייעים לו בהגעה לפתרון בצורה מדויקת וקצרה. מוזמנים ליצור קשר.

  יש רגעים בחיים שבהם אנחנו מסתבכים בפרשיות מאוד לא פשוטות ומאוד מהקירות. למשל כאשר יש לכם מחלוקת בתוך מערכת היחסים הזוגית והעניינים מתלהטים, עד למצב שבו אחד מבני הזוג מנסה לקחת את הילדים ולעבור איתם למדינה זרה בלי אישור. במצב כזה, הפעלה מהירה של משרד חקירות בינלאומיות היא הדרך להשיג כמה שיותר מידע על הפעילות של בן הזוג ולוודא שאתם אוספים חומרים אשר יאפשרו לכם לפנות לבית המשפט ולבקש צווי מעצר וצווי מניעה אשר שומרים על הילדים שלכם. חקירות בינלאומיות יכולות לתת מענה למגוון רחב מאוד של תחומי חיים, ולכן צריך לבחור במשרד בעל התמחות מיוחדת. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של משרד א א חקירות יודעים איך לתת לכם מענה לאורך כל שלבי תהליך החקירה, ועושים את הכל בשביל שאתם תקבלו את התשובות הכי מקצועיות שיש.

  איך מתבצעות חקירות בינלאומיות מקצועיות?

  הדבר הראשון והחשוב ביותר שצריך לזכור על תהליכי חקירות בינלאומיות הוא שמדובר על תהליכי חקירה מאוד רגישים. אתם לא יכולים לפעול מול רשויות חוק במדינות זרות בלי שאתם מכירים לעומק את החוק במדינה. ועל כן במרבית הפעמים יהיה צורך לשתף פעולה עם משרדי חקירות או גורמי אכיפת החוק בארץ שבה אתם רוצים לפעול, כדי לקדם את תהליך החקירה. כמו כן, אם יש צורך לעשות שימוש באמצעים טכנולוגיים לטובת החקירה, אז צריך ללמוד מה הם גבולות הגזרה המשפטיים לפני שאתם פועלים. לכן, עדיף להפקיד את תהליך החקירה כולו בידיים מקצועיות שיודעות איך להתמודד עם שאלות משפטיות מורכבות, ואתם רק תתרכזו בשמירה עצמכם ועל האנשים הקרובים אליכם.

  החקירה הכי מורכבת והכי חשובה שיש

  ברמה העקרונית, חקירות בינלאומיות נחשבות לסגנון החקירה הכי מורכב והכי מאתגר שאתם עלולים לפגוע שלאורך השנים. לכן, הידע והמיומנויות של חוקרים מנוסים מהצוות המקצועי של משרד החקירות א א חקירות ישרתו אתכם לאורך כל תהליך החקירה ויאפשרו לכם לקחת החלטות בצורה רצינית ואמינה לטובת כל המעורבים בתהליך החקירה ולטובת הצלחתה של החקירה כולה.

  מידע נוסף בנושא

  חקירות כלכליות בינלאומיות

  חברות ישראליות להן קשרים עסקיים עם חברות בחו"ל יכולים למצוא את עצמן מרומות מכל סיבה שהיא, כגון פגיעה בנכסים פיננסיים, נכסים פיזיים או גניבה של פטנט עליו החברה שקדה שנים רבות… על מנת להגיע לחקר האמת יש צורך במשרד חקירות שהיה מסוגל לחקור פשעים מסוג זה מחוץ לארץ ולבצע חקירות בינלאומיות בהצלחה ובמועד.

  מעוניינים לקבל ייעוץ והצעת מחיר לביצוע חקירה בינלאומית בחברתנו – נא צרו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם.

  סוגי חקירות בינלאומיות

  לעיתים חקירות קטנות ומצומצמות בהיקפם בהתחלה שלא אמורים להיות חקירות בינלאומיות מתחילות כחקירות אישיות של בני זוג למשל גרושים כאשר אחד בני הזוג מחליט לחטוף את ילדם המשותף שלא נמצא בחזקתו ועקבות מובילות לכך כי הילד נמצא מחוץ לגבולות הארץ ולפעמים במקום מסתור לא ידוע ותחת זהות בדויה. ישנם לא מעט מקרים כאשר חוקרים פרטיים יצא לארצות שונות והצליחה להתחקות אחר הגרוש עם הילד שחתף בניגוד לחוק את הילד המשותף ומתגורר אתו בחו"ל.

  חקירות בינלאומיות ומעקבים

  אנשי עסקים ואנשים פרטיים בעידן המודרני של שנות ה-2000 יותר ויותר נזקקים לשירות חקירות בינלאומיות גם בפן הכלכלי והן בפן האישי. ישראל היא חלק של כפר גלובאלי, אומנם אנחנו מדינה קטנה אך גם אנשים פרטיים מגיעים לחו"ל ומנהלים קשרים אישיים והאנשים שמגיעים מכל קצוות העולם וגם אנשי ביזנס מנהלים קשרים בינלאומיים עסקיים בכל קצוות העולם. כדי להבטיח כי הטיפול שתקבל, למרות מורכבות העניין של פעילות מחוץ לגבולות ישראל יהיה איכותי ואמין ולא יערך זמן רב מדי יש לבחור במשרד מנוסה שמתמחה בתחום – כמו למשל א.א משרד חקירות שלו ניסיון ומוניטין מעל 25 שנים וצוות חוקרים מנוסים בהנהלת אורי יעקב שנותנים שירות מצפון ועד דרום 24/7. כמה מילים על המנהל…. אורי יוצא יחידת מג"ב ובהמשך גם פיקד בעצמו על יחידת הבילוש המשטרתית. ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים בהם משרד החקירות מתמקד וביניהם: חקירות כלכליות גירושין, חקירות בינלאומיות, ראיות מקצועיות לכל חשד 24/7. ניתן לרכוש או להשכיר ציוד בילוש לכל צרכי החקירות העצמאיות.

  חקירות בחו"ל

  האם יצא לכם אי פעם להסתכל על דיווחים בחדשות שבהם יש ניסיונות לפגוע באנשים תמימים דרך פעילויות לא חוקיות בחול? זה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו, גם אם אתם אנשים מן השורה. אבל, אם אתם לא מוכנים ליפול קורבן לאירועים מצערים שכאלה, יש לכם את הזכות הבסיסית לפנות לעזרתו של משרד חקירות בחול שיכול ללוות אתכם בתהליך החקירה כולו ולתת לכם תשובות לשאלות רלוונטיות ומעניינות מבחינתכם. חשוב לפנות למשרד חקירות בחול כאשר יש לכם איזשהו קצה חוט שאיתו אתם יכולים לעבוד, שכן בצורה כזאת אנשי המקצוע של משרד החקירות א א חקירות חייבים לבנות את תהליכי העבודה על בסיס המידע שאתם מספקים והם נדרשים לעבוד בצורה מסודרת.

  מדוע צריך לחשוב על חקירות בחו"ל?

  יש כל מיני סיבות שבגללן צריך לעבוד על חקירות בחול. אחד התרחישים הכי מוכרים והוא הנושא של חקירות כלכליות של חברות קש בחול, אשר יכולות לנסות לפגוע בצורה כזו או אחרת בתזרים המזומנים של חברות אחרות ולייצר השלכות כלכליות לטווח ארוך. כמו כן, אנו רואים בשנים האחרונות יותר ויותר חקירות בחול מתרכזות בתחומי אישות ומשפחה. בין שמדובר על גירושין מורכבים ובין שמדובר על הורים אשר מנסים לחטוף את הילדים שלהם למדינות זרות בחול כדי להימנע מהסכם משמורת יש כל כך הרבה סיבות להגיע לחקירה בחול, אבל חשוב לזכור שתהליך החקירה הוא בבסיסו דומה מאוד והוא מחייב עבודה מדוייקת לאורך כל הדרך.

  כשאין ברירה, אז חייבים לפעול מעבר לים

  אם הגעתם למצב שבו אתם לא יודעים איך להתמודד עם אירועים שמתרחשים מחוץ לגבולות ישראל, אז חייבים לעבוד עם אנשי הצוות המקצועיים של משרד החקירות א א חקירות כדי לתכנן חקירות בחול. אנו נעזור לכם להבין בדיוק איך לפעול לאורך כל שלבי הדרך השונים. ואנחנו מאפשר לכם לשאול את כל השאלות שיש לכם כדי לקבל את כל התשובות שאתם צריכים לקבל, ויפה שעה אחת קודם. מכאן ואילך, יהיה לכם קל יותר להתמודד עם הבעיות שמתרחשות בחיים שלכם ואתם תמצאו את הדרכים לפתור אותן.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם   אולי יעניין אתכם

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   WHATSAPP
   נשמח לעמוד לשירותכם