צרו איתנו קשר - שיחת יעוץ חינם!

הדיסקרטיות מובטחת בחיסיון מקצועי  חקירות כלכליות

  היכולת לשמור על מקורות כלכליים דיסקרטיים היא אתגר. בוודאי ובוודאי כאשר מדובר על חברות מקצועיות שיש להן מתחרות, יש לא מעט גורמים בשוק אשר מנסים לתקוף את החברה שלכם ובדרכים שונות. ולכן, אם יש לכם חשש ולו הקטן ביותר להתנהלות כלכלית לא תקינה שמתרחשת תחת קורת הגג בעסק שלכם, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא קודם כל להבטיח שאתם שומרים על דיסקרטיות ברמה הכי גבוהה שיש. כלומר, לפנות לעזרתו של חוקר פרטי עם התמחות בתחום חקירות כלכליות אשר יכול לספק לכם תשובות אבל גם לדאוג לכך שיהיו לכם את כל ההוכחות לשאלות שאתם שואלים. אנחנו במשרד החקירות א א חקירות מבינים עד כמה מורכבת היא הדרישה לבצע חקירה כלכלית בתוך מקום עבודה קטן, אבל אנו נעזור לכם לקחת את ההחלטות הנכונות ולבנות תהליך חקירה בסטנדרט בלתי מתפשר.

  חקירות כלכליות שיכולות לשנות את כל התמונה

  אם אחד מאנשי הצוות שלכם מנסה לפגוע ביכולות הכלכליות של החברה. או אם יש איזה שהוא ניסיון לגנוב חומרים ומידע בצורה שיטתית כדי לפגוע במותג שלכם, אתם לא צריכים לשבת בחיבוק ידיים. יש לכם את הזכות להגן על עצמכם ולהיעזר בידע ובניסיון של חוקר מנוסה על מנת לתכנן חקירות כלכליות אשר יספקו תשובות בנוגע להתנהלות בתוך החברה שלכם. חקירה כלכלית מסודרת היא הדרך לקבל הוכחות לכל סוג של אתגר שאיתו אתם מתמודדים. ועם הזמן זוהי גם האפשרות הטובה ביותר להתמודד מבחינה משפטית עם ההאשמות והתוצאות של החקירה שלכם. פשוט מפני שיש לכם הוכחות מסודרות להתנהגות העבריינית ואתם יכולים לפנות למשטרה.

  שמרו על חשאיות, אך השיגו מידע אמין

  השמירה על החשאיות כי הדרך היחידה לייצר חוויית עבודה מקצועית כאשר אתם מנסים להפעיל חוקרים פרטיים. כלומר עדיף תמיד להתכונן לעבודה עם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שכן יש להם את הכישורים ואת היכולות לעזור לכם. אחרת אתם עלולים לבצע טעויות שיעלו לכם גם בזמן וגם בהמון כסף, וחבל.

  חקירות כלכליות

  לשמור על מה שהשגתם בעזרת חקירה כלכלית פרטית 

  במהלך חייו אדם בונה את עצמו הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית. ככל שהבניה מתקדמת שכבה אחר שכבה  כך מעמיקים קשרים עם אנשים ונוצרים קשרים חדשים. אין ספק שלהתקדמות בכל המישורים ישנו סיפוק רב אך לצד זאת ישנה גם עליה באחריות לגבי המפעל שבניתם וגם בסיכויים לכך שגורם כזה או אחר ירצה לפגוע בהצלחתכם, למשל חברה מתחרה לחברה אותה הקמתם. לצד זאת, גם כאשר מערכת יחסים אישית עולה על שרטון כמו חיי נישואים ישנו סיכוי גדול יותר להפסדים ולפגיעה כאשר אתם אנשים אמידים. חקירות פרטיות העוסקות בנושא הכלכלי יכולות לשפוך אור על דברים ולעצור את הנזק.

  חקירת פרטיות המשלבות כלכלה ומשפחה

  ישנם סוגים שונים של חקירות כלכליות, כאלה הקשורות לתחום האישי לצד כאלה הקשורות לתחום העסקי. בתחום האישי העניין עולה לפני או במהלך גירושין. גירושין הוא הליך מורכב מכל הבחינות, כשאחד הנושאים הטעונים ביותר בו הוא חלוקת רכוש. העניין של הסתרת רכוש וכספים במקומות לא ידועים כדי לצאת עם רכוש רב יותר מהגירושין הוא מוכר לחוקרים רבים. הצורך בחקירה כלכלית בתחום האישי נובעת פעמים רבות מכך שאחד מבני הזוג חושד באחר שהוא מבצע העברות כספים או פעולות אחרות לקראת הגשת תביעת גירושין או אפילו לאחר שהוגשה התביעה. מטרת החקירה היא להתחקות אחר אותן פעולות שבוצעו ולהגיע אל אותם כספים או נכסים. הדבר יכול גם לקרות בתוך המשפחה בנסיבות אחרות כמו סכסוכים בניהול עסק משפחתי.

  חקירות פרטיות בתחום העסקי

  כאשר מדובר על חברה המנוהלת ע"י שותפים או כאשר יש לבכיר כזה או אחר בחברה גישה למשאבים שלה, עולה לעיתים הצורך בביצוע חקירה כלכלית מתוך חשד שנעשית העלמת כספים ע"י גורם פנימי. חקירה כזו אינה פשוטה ודורשת מן החוקר מקצועיות רבה, שימוש בכלים שונים העומדים לרשותו כדי להתחקות אחר פעולות שנעשות בחשבונות החברה או בדרכים אחרות. החקירה יכולה להתמקד באדם אחד או שיהיו מספר מושאי חקירה שנחשבים מבחינת מזמין החקירה כאופציונאליים.

  א.א. חקירות הוא משרד חקירות פרטי בעל שם אשר מאחוריו חקירות רבות אשר בוצעו בהצלחה למרות מורכבותן הרבה. כל לקוח ומקבל טיפול מקצועי ויחס אישי. מוזמנים ליצור קשר.

  מידע נוסף בנושא

  אם אתה מחפש שירותי משרד חקירות במגוון של תחומים המשלב ניסיון רב ויחס אישי ללקוח– הגעת למקום הנכון. דרכי יצירת הקשר מפורטים באתר – נשמח לענות לפנייתך.

  מה אנחנו מציעים?

  א.א. משרד חקירות מבטיחה:

  • הדיוק והאמינות של המידע שהתקבל;
  • גישה אינדיבידואלית;
  • יעילות ועמידה בזמנים;
  • פרטיות המידע;
  • שמירה על אתיקה מקצועית ומשפטית.

  קריטריון ראשי בבחירת משרד חקירות?

  הדרישה הראשית שמשרד חקירות בו יתבצעו חקירות כלכליות אמין וטוב חייב לעמוד בה היא ניסיון בעבודה. ההסבר לכך הוא שאדם המנהל חקירה בעצמו חייב להיות מסוגל למצוא ללא דופי סט ראיות ולבצע בדיקה נכונה של זירת הפשע. ככלל, חוקרים לשעבר, קרימינולוגים, בלשים עוסקים בחקירה פרטית.

  • לזהות איומים פיננסיים;
  • לקבוע את אופן ביצוע הפשע ולקבוע את הגורמים שהובילו לכך;
  • לזהות את המעורבים ולאסוף ראיות לאשמתם.

  במהלך החקירה של פשעים כלכליים, כל סוכנות חקירות משתמשת בשיטות הבאות:

  • תסקיר של יוזם הפניה;
  • איסוף וניתוח מידע עובדתי על פשיעה כלכלית;
  • זיהוי העבריינים;
  • גיבוש דו"ח והצעות לביטול האיום.

  כיצד מתבצעות חקירות כלכליות?

  ביצוע חקירות כלכליות של פשעים כלכליים כולל ביצוע מגוון שלם של פעילויות חיפוש מבצעיות: תשאול, בירור, איסוף מידע, ניתוח מסמכים וכו'. במהלך עבודתם, בלשים פרטיים של משרד חקירות משתמשים בהקלטות וידאו ואודיו, בצילום ובאמצעים טכניים אחרים. במהלך חקירת פשעים כלכליים, הבלשים הפרטיים שלנו הציבו לעצמם את המשימות הבאות:

  א.א משרד חקירות עוסקת במגוון רחב של שירותים בתחום החקירות, כגון: לחקירות בילוש, השגת ראיות לצרכי בית מפשט בענייני גירושין, חקירות בינלאומיות וחקירות כלכליות. ניסיון של 25 שנים בתחום בהחלט תורם להצלחה של החוקרים העוסקים בתחום.

  חקירות כלכליות

  פשעים כלכליים ועבירות כספיות הם חלק מהמקרים הקשים ביותר עבור החוקרים מכיוון שהפשעים עצמם מבוססים על תוכניות מורכבות לניצול פסול של כספי ציבור, כספים של חברות מתחרות או חברות שותפות. לעתים קרובות מאוד, פשעים כלכליים מאומתים בקפידה מהצד המשפטי, תוך שימוש בפערים בחקיקה. לכן, בלש פרטי שיחקור פשעים כלכליים חייב להיות בעל הכשרה כלכלית טובה, להכיר את הדקויות המשפטיות. זו הדרך היחידה להגיע לתוצאות מוצלחות כאשר עוסקים בעניין של חקירות כלכליות.

  אם כבר אתם משקיעים בחקירה, אז בנו תהליך עבודה נכון

  אם כבר החלטתם לעשות את הצעד ולהשקיע את כל המשאבים שלכם בחקירה כנגד אנשים שמנסים לפגוע בארגון שלכם, אז ההחלטה הנכונה ביותר תהיה לפנות לעזרת משרד חקירות מנוסה אשר יודע לתת לכם תשובות לשאלות ומציע ליווי לאורך כל שלבי הדרך השונים. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של משרד א א חקירות נעשה הכל בשביל לספק לכם שירותי חקירה רלוונטיים, ולהציע לכם כלים להתמודד עם כל סיטואציה באשר היא.

  החשיבות של עבודה עם חוקר פרטי כלכלי

  החשיבות של עבודה עם חוקר פרטי כלכלי באה לידי ביטוי במגוון רחב של תחומי חיים. יחד עם זאת, ברמה המקצועית המשמעות של היכולות של חוקר פרטי כלכלי היא הרבה יותר מהותית. חוקר פרטי כלכלי יודע לדלות מידע בצורה דיסקרטית. לעשות שימוש בכלים וטכנולוגיות חדישים. ובעיקר לעבוד בצורה מסודרת ואחראית בשביל לאפשר לכם לקבל כל סוג של פתרון כלכלי שאתם רוצים לקבל ויפה שעה אחת קודם. ככל שאתם יוצרים תהליך עבודה מסודר יותר, ומבססים את קבלת ההחלטות שלכם על פתרונות מגוונים, כך יהיה קל יותר להוכיח את הטענות שלכם ובסופו של יום גם לפנות לגורמים השונים שיכולים לעזור לכם להתמודד עם אפרת החוק באופן רשמי.

  חוקר פרטי כלכלי

  כשאתם מנהלים בעסק או כשאתם מנסים להתמודד עם בעיות בתוך מחלקה פיננסית בחברה גדולה, יש לא מעט אתגרים שעולים על פני השטח לאורך הדרך והם יוצרים שאלות מורכבות שצריכות לקבל מענה. בין שמדובר על חפרפרת בתוך הארגון שלכם ובין שמדובר על הצורך לגלות מידע על ארגונים אחרים בתחום הפעילות שלכם, האפשרות להזמין חוקר פרטי כלכלי אל המשרד שלכם היא הדרך לתת מענה למגוון רחב של צרכים שעולים לאורך הדרך וכך לבנות של פתרונות שמתאים בדיוק לסיטואציה שבה אתם נמצאים כעת. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של משרד החקירות א א חקירות מבינים עד כמה חשובה היא היצירה של מידע אמין ומהימן שרלוונטי לכם, ועושים את הכל בשביל לספק לכם שירותי חוקר פרטי כלכלי בסטנדרט הכי גבוה שיש.

  כל מה שצריך לגלות, מבלי לחשוף את קיומה של החקירה

  כל מה שאפשר לגלות בתהליכי חקירה כלכלית יכול לשרת את האינטרסים שלכם. אומנם יתכן ואתם תצטרכו לעבור דרך ארוכה עד שתוכלו להשתמש במידע. אבל בזכות אנשי הצוות המקצועיים של משרד א א חקירות, הכוח יהיה בידיים שלכם ואתם תוכלו לשמור על המידע החשוב והרלוונטי ביותר מבחינתכם.

  מתי לפנות לעזרתו של חוקר כלכלי?

  כל תהליך עבודה עם חוקר כלכלי נראה קצת אחרת, בהתאם לסוג הסיפור שאתם מציגים. ועדיין, ברגע הראשון שבו יש לכם חשד לפעילות כלכלית לא תקינה בבית או במקום העבודה שלכם כדאי לפנות למשרדו של חוקר פרטי ולהתחיל לבדוק את השטח לעומק. גם בגלל ש החוקר הפרטי יכול לגלות לכם מידע שאתם לא מכירים, וגם בגלל שבצורה כזו אתם תרחיקו את עצמכם מהחקירה. כלומר, עם יעלה באיזה שהוא שלב החשד שם מתנהלת חקירה, אתם לא תראו מעורבים ולא תעצרו עניין אשר יכול לסכן את עצם קיומה של החקירה. וזו היא הדרך שלכם לתת לחוקר הפרטי את טווח התנועה מקצועי לעבוד ולהשיג את כל המידע שאתם צריכים, מבלי לפגוע באמינות המידע והחקירה כולה.

  חוקר כלכלי

  כסף הוא אחד הגורמים הכי משמעותיים שמשפיעים על האופן שבו אנשים מתנהגים זה כלפי זה. יש לא מעט מחלוקות בתחום הפיננסי גם בעולם העסקים אבל גם בחיים הפרטיים של כולנו. וכאשר יש לכם חשד להתנהלות לא תקינה סביב כספים בחיים שלכם, אתם לא יכולים לפעול בצורה אינסטינקטיבית. עדיף לפנות לעזרתו של חוקר כלכלי וביחד איתו לתכנן את תהליך החקירה מסודר. מאשר לגלות שאתם עושים פעולות אשר עלולות לפגוע בתהליך החקירה אותו אתם מעוניינים לייצר, רק בגלל שאתם מנסים להשיג תשובות בדרכים ישירות. ולכן, הדבר הנכון ביותר שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לעזרתם של אנשי הצוות המקצועיים של משרד א א חקירות וביחד איתנו להבין איזה סוג של תהליך העבודה יכול לשרת את האינטרסים שלכם ואיך ניתן לגלות מידע בחקירה כלכלית מקצועית.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם   אולי יעניין אתכם

   קידום עסקים באינטרנט קידום עסקים באינטרנט
   WHATSAPP
   נשמח לעמוד לשירותכם